WhatsApp ile sor!
Fırsatın Bitmesine

00

gün

00

saat

00

dakika

00

saniye

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Biz Yılmaz Mutfak ailesi   olarak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları yardımcı malzeler imalatı ve tedarikçisi olarak İstoç'da hizmet vermekteyiz. 

Alanında gerekli eğitimleri almış tecrübeli personeller ile İstanbul avrupa yakasında en büyük ve en geniş yetkili servis ağı olarak hizmet sürdürmekteyiz.
 
Endüstriyel Mutfak Ekipmanları satış ve pazarlama faaliyetlerini 2014 yılında Yilmaz Mutfak olarak sunumunu yapmaya başlamıştır.Felsefemiz yüksek iskontonun avantajıyla EN EKONOMİK ve EN HIZLI şekilde sunumunu sağlama misyonuyla; Otel, Bar, Kafe ve Restorantların bütün mutfak malzemesi  ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra perakende sektörü ve toptancı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Vizyon ve Misyonumuz;

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetci büyüme potansiyelimiz ile "en iyi"şekilde değerleri yönetmek.

Genc bir girişimci olarak sektördeki gelişen teknolojleri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı projeler üretmek Geleceğimizi bügünden şekillendirip evinizden biri gibi olmaya kararlıyız.Varlık nedenimiz olan müşterilerimize kaliteli ürünü uygun fiyat ile sunma karlı yatırımlarına kazanç sağlamak temel ilkemizdir.

 

A.Efe YILMAZ
 
 

                                     
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.