WhatsApp ile sor!
 • Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Biz Yılmaz Mutfak ailesi   olarak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları yardımcı malzeler imalatı ve tedarikçisi olarak İstoç'da hizmet vermekteyiz. 

   Alanında gerekli eğitimleri almış tecrübeli personeller ile İstanbul avrupa yakasında en büyük ve en geniş yetkili servis ağı olarak hizmet sürdürmekteyiz.
    
   Endüstriyel Mutfak Ekipmanları satış ve pazarlama faaliyetlerini 2014 yılında Yilmaz Mutfak olarak sunumunu yapmaya başlamıştır.Felsefemiz yüksek iskontonun avantajıyla EN EKONOMİK ve EN HIZLI şekilde sunumunu sağlama misyonuyla; Otel, Bar, Kafe ve Restorantların bütün mutfak malzemesi  ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra perakende sektörü ve toptancı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

   Vizyon ve Misyonumuz;

   Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetci büyüme potansiyelimiz ile "en iyi"şekilde değerleri yönetmek.

   Genc bir girişimci olarak sektördeki gelişen teknolojleri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı projeler üretmek Geleceğimizi bügünden şekillendirip evinizden biri gibi olmaya kararlıyız.Varlık nedenimiz olan müşterilerimize kaliteli ürünü uygun fiyat ile sunma karlı yatırımlarına kazanç sağlamak temel ilkemizdir.

    

   A.Efe YILMAZ
    
    

                                        
    
    
    

   HAKKIMIZDA

   ÜYELİK İŞLEMLERİ

   SİPARİŞ İŞLEMLERİ

   SIKÇA SORULAN SORULAR

   SOSYAL MEDYADA BİZ

   Hakkımızda Yeni Üyelik Eski Siparişlerim Garanti - İade Şartları
   İletişim Bilgilerimiz Üye Girişi Kapıda Ödeme Nedir? Ödeme Yöntemleri  
   Banka Hesaplarımız Üyelik Bilgileriniz Arıza & İade Takibi Aradığınız Ürünleri Bulma  
   Bizden Haberler Adres Bilgileriniz Sipariş Takibi Kapıda Ödeme Nedir ? Nasıl ?
     Şifre Değiştirme Kargo Firması Seçimi Yardım Dosyaları  
     Siparişlerim      
            

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.